gnsworms.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Jumperdodany: 18/02/2010

Gatunek:
Przygodowe
Data Dodania:
18/02/2010
Wyświetleń:
2217
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Fantastyczny film przygodowy w reżyserii Douga Limana "Tożsamość Bourne"a", "Mr. and Mrs. Smith". Młody chłopak odkrywa, że posiadł zdolność teleportacji, dzięki której może przenosić się z miejsca na miejsce i postanawia odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za śmierć swego ojca. W rolach głównych: Hayden Christensen "Gwiezdne wojny", Samuel L. Jackson "Pulp Fiction", Diane Lane "Niewierna", Tom Hulce "Amadeusz", Jamie Bell "King Kong" i Rachel Bilson serial TV "Życie na fali".ęki kt


Jumperdodany: 18/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • misiektps: film zajobiszczy (2011-01-18 o godz. 15:06:11)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18213 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gnsworms.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gnsworms.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.