gnsworms.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Sophie Scholl - ostatnie dni / Sophie Scholl...dodany: 22/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
22/03/2010
Wyświetleń:
2152
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Film opowiada o antyhitlerowskiej organizacji quot;Biała Różaquot;. Jej członkowie, zimą 1943 roku zostają aresztowani pod zarzutem rozrzucania na Uniwersytecie ulotek o niepożądanej treści. Młoda dziewczyna - Sophie, zostaje poddana długiemu przesłuchaniu, w którym niestety wychodzi na jaw jej działalność. To samo dzieje się z jej bratem. Ci młodzi ludzie, pomimo swojego niemieckiego pochodzenia wyrzekają się hitlerowskich ideologii, i trwają za wszelką cenę przy swojej własnej.


Sophie Scholl - ostatnie dni / Sophie Scholl...dodany: 22/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gnsworms.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gnsworms.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.